צילום בוקים

כל ילד הוא עולם ומלואו. לכל אחד יש רצונות, שאיפות, תחביבים ואהבות.
וביום המאושר בחייהם – בת המצווה או בר המצווה – הם במרכז העניינים, ואנו עושים הכל כדי להגשים את החלום שלהם.
צילום בוק לכבוד ימי המצוות הללו הוא אחת המזכרות הנעימות והיפות ביותר שילדכם יוכל לקבל.
דרך התמונות, אנו מעצבים יחד את התחביבים שלו ואת נטיות ליבו כך שהם ישתלבו בתמונה הכללית ויצרו אלבום אומנותי של ממש שכיף לשוב ולהביט בו, גם שנים אחר כך.

צילום בוק לבר מצווה

הנסיך הצעיר חוגג בר מצווה! הזדמנות נהדרת להלביש אותו במיטב המחלצות, לשלוף את המצלמה וליצור עבורו זכרונות מקופלים בתוך אלבום.
אתם מוזמנים לבחור בין צילומי חוץ לבין צילומי סטודיו או אפילו בסביבה הטבעית שלכם – מה שנוח לילד.
אנו נגיע עם ציוד מקצועי ועם חיוך גדול ונדאג ליצור יחד את המזכרת היפה ביותר שהוא יכול לקבל.

צילום בוק לבת מצווה

אנו מזמינים את בנות המצווה להיות נסיכות ליום אחד! אתן במרכז העניינים, המצלמה ממש מולכן ואנחנו כאן כדי להוציא אתכן הכי יפות שאפשר ביום המיוחד שלכם.
את צילומי הבוק אפשר לקיים בכל מקום לבחירתכם. לא פחות חשוב מהתמונות היפות, חשוב לנו שהבוק ישדר אותנטיות ויתאים לסגנון של הילדה החוגגת, ולכן נעשה הכל כדי שיצאו תמונות יפות ומקצועיות, אך תואמות גיל וסגנון – טבעי מצד אחד, אך מוקפד מצד שני.
בין אם ילדכם חובב סוסים, מרוצי מכוניות, טבע פשוט ונעים, את חוף הים או אווירת קיבוץ טבעית – אנחנו נהיה שם כדי ליצור את התפאורה המתאימה ולאחר מכן, לערוך את התמונות בצורה מקצועית. פעמים רבות, בוק לבר/בת מצווה הוא אלבום גדול שמציבים בחגיגה עצמה וכך האורחים יכולים לכתוב בו ברכות. אנו דואגים לעצב את האלבום באופן נעים המותיר מקום לכתיבה – אך גם מקום של כבוד לתמונות ולחוויה שעברתם.
בנוסף, תוך כדי צילום התמונות, נראה לחוגג או לחוגגת את התמונות שיוצאות, כדי שיוכלו להיות רגועים ושמחים שהמצלמה אוהבת אותם, ולאהוב אותה חזרה.

בר ובת מצווה אלו חגיגות של פעם בחיים – הנציחו אותם במזכרת נצח נפלאה וגרמו לילדיכם כיף בלתי נשכח ביום של הנאה וחיוכים.

קבלת פרטים והצעת מחיר

לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם!