אלבום דיגיטלי

האלבום הדיגיטלי הוא כל מה שטוב משני העולמות – הישן והחדש.
מצד אחד, מדובר בדרך מצוינת לצפות בתמונות מהאירועים השונים בחיינו מבלי שדינם יגזר להישאר כקובץ במחשב, ומצד שני, הוא מחזיר את הכיף הכרוך בדפדוף – ממש כמו פעם – אבל עם טוויסט עכשיו ומעודכן.
כדי להבטיח שהאלבום הדיגיטלי שלכם יהיה מזכרת המשקפת את הסגנון שלכם ואת מה שקרה באירוע – כדאי לבחור במעצב מקצועי ומיומן.
הנה השלבים בדרך לקבלת האלבום הדיגיטלי המושלם.

השלב הראשון: סינון ראשוני

מזכרת הנצח מהאירוע שלכם עוברת עריכה ועיבוד אצל עורך מקצועי כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. לאחר שלב זה, אתם מקבלים את כל התמונות הערוכות ובוחרים מתוכן את התמונות היפות ביותר שתרצו שיככבו באלבום האירוע שלכם. אין ספק שלחזור ולהיזכר באירוע זו אחת המשימות הכיפיות שיש, אך מצד שני, עבור רבים מדובר במשימה בלתי אפשרית. כל כך הרבה תמונות, איך אפשר לבחור?

כדי להקל על התהליך, נסו לערוך סינון ראשוני ולהוציא ממנו תמונות דומות מדי או תמונות שאתם לא מעוניינים שימשיכו איתכם הלאה. בדרך זו תגיעו לכמות קטנה יותר של תמונות ומשם – ההמשך יהיה קל יותר.

השלב השני: סינון נוסף ובחירת עיצוב

כדי להגיע לכמות התמונות הרצויה, ייתכן ותצטרכו לבצע סינון נוסף מתוך התמונות שבחרתם. טיפ שלנו: נסו להסתכל על התמונות בצורה כמה שיותר אובייקטיבית וכך יהיה לכם קל יותר לוותר על תמונות שאפשר לוותר עליהם. מנסיוננו, אלבום עמוס מדי לא משרת את המטרה ואף גורע ויוצר עומס בעין, לכן, אל תתפתו להשאיר תמונות שאתם יכולים לחיות בלעדיהם. בסופו של דבר, כמות התמונות הסופית נקבעת לפי גודל האלבום שבחרתם, כשהמטרה היא ליצור אלבום נעים לעין, לא עמוס וצפוף ועם גודל הגיוני של תמונות, כך שכל אחת מקבלת את הכבוד הראוי לה.

לאחר שהגעתם לכמות התמונות הרצויה, תתבקשו לבחור עיצוב לכריכת האלבום: כריכת עור, כריכת תמונה או אפילו כריכה מזכוכית. מכאן – החלק הכיפי באמת מתחיל.

השלב השלישי: סקיצה ואישור

המעצב המיומן שלנו יודע להוציא מכל אירוע את העיצוב היפה ביותר והמתאים ביותר לרוח ולסגנון האירוע. לאחר בחירת התמונות, יערוך המעצב את התמונות בתוך האלבום ולאחר מכן ישלח אליכם את הסקיצה לאישור.
כמובן שאתם יכולים לבקש לשנות את התמונות לפי ראות עיניכם.

לאחר שהתמונות יעברו הדפסה במדפסת איכותית על גבי דפים איכותיים, תקבלו את מזכרת הנצח שלכם כשהיא כרוכה,
אסתטית ומסודרת ותיהנו מהיום המאושר בחייכם – שוב ושוב.

קבלת פרטים והצעת מחיר

לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם!