קיר אוסקר ממותג לשדרוג האירוע

ניגשים לתכנן או לארגן אירוע עסקי או פרטי? חשוב לכם לספק עבור האורחים שלכם חוויה חד פעמית שהם לא ישכחו גם אחרי שהאירוע יגמר?
אם עניתם על כל השאלות כן ונוסף לכך לא תרצו להפריז עם תקציב עתק עבור האירוע שלכם, הרשו לנו להציג את הלהיט החם בעולם מיתוג האירועים – קיר צילום הממותג.
בעזרת שירות זה, תוכלו לספק לאורחים שלכם באירוע סיבה להגיד “WOW” ולהרגיש את עצמם כמו הכוכבים על השטיח האדום בהוליווד אפילו אם מדובר ברגע אחד קטן.

מה זה בכלל קיר אוסקר ממותג?

בשפה פשוטה – מדובר על עמדת צילום המכונה “קיר” שמעצבים ומכינים מראש לאירוע, אליה יוכלו האורחים באירוע לגשת ולהצטלם על הרקע שלה ממש כמו בהוליווד.
הקיר שבדרך כלל יהיה בנוי מטראסים (עמודים מחוזקים) או חצובות אשר יחזיקו בתוכם את הרקע המעוצב והמודפס שעל גביו יהיה העיצוב שלכם, ניתן להוסיף את לוגו החברה, שמות החוגגים וכל מה שתרצו.
ניתן להוסיף בעיצוב את סיבת ההתכנסות לדוגמה אם מדובר באירוע חגיגות 10 שנים לחברה כלשהי נרשום מתחת ללוגו החברה את הכיתוב “חוגגים 10 שנים”, ניתן כמובן להתאים כיתוב לבחירתכם.
גודל הקיר הממוצע הוא כ6 מטר מרובע אבל הוא דינאמי וניתן לבחירה לפי גודל האולם וכמות המוזמנים, ככל שהאירוע גדול יותר רצוי שהקיר יהיה גדול יותר על מנת שיוכלו להצטלם בו יותר אנשים בבת אחת.
יחד עם הקיר מגיע גם שטיח אדום הפרוש לפניו, ומצידיו בדרך כלל ילווה בעמודי חבלול מוזהבים אשר יוסיפו טאצ’ אוסקרי גלורי מהמם במיוחד!

כמה זה עולה לנו?

כמובן שכשתתחילו לחפש ספק עבור קיר אוסקר לא תופתעו לגלות שהשוק מלא בספקים רבים ומנעד המחירים רחב מאוד, החל מ500 ש”ח ועד ל2500 ש”ח.
אז איך נדע לזהות את המוצר המתאים לנו ביותר? חשוב להבין שהמוצר הזול לא יהיה באותה הרמה של המוצר היקר ובדרך כלל יהיה מודפס מחומר זול בעיצוב דל ומוצג באירוע שלנו על חצובות פשוטות וקלות.
כדי לחסוך בעלויות החומרים ספקים רבים מדפיסים את הגראפיקה על גבי כמה חלקים ולאחר מכן מחברים אותם ביחד כשהם מגיעים למיקום, מדובר על חסכון בעלות ההדפסה שכן הדפסה על יריעה בגודל גדול כל כך כחתיכה אחת משמעותה שימוש במכונת הדפסה מיוחדת שעלות הפעלתה יקרה אך התוצאה בהתאם, תקבלו הדפסה איכותית על גבי יריעה אחת ולא חיבור של כמה יריעות שיגרום למראה מרושל.
אם תרצו מראה יוקרתי חשוב לוודא כי הבד המעוצב יהיה מתוך על גבי טראסים ולא חצובות! התוצאה היא קיר עמיד הרמה יותר שלא יכול ליפול, בד מתוח ונראות טובה הרבה יותר.
בשורה התחתונה, אחרי בדיקות מעמיקות של עלות חומרי היצור ההקמה והתפעול במהלך האירוע, המחיר המומלץ עבור המוצר הוא 1500-2000 ש”ח.

לסיכום, מדובר בשדרוג משמעותי ביותר בעלות נמוכה יחסית, אנחנו ממליצים בחום! תוך כדי תשומת לב לדגשים שלנו, שיהיה בהצלחה 🙂

קבלת פרטים והצעת מחיר

לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם!