צילום סטילס לאירועים

כשצילום הוידאו נכנס בסערה לזירת צילומי האירועים, היו שספדו לצילום הסטילס והתייחסו אליו כאל שירות מיותר – אחרי הכל, מי צריך צילום שלא זז כשאפשר לקבל תמונה חיה? השנים שעברו מאז ועד היום, הוכיחו לכל רואי השחורות שהם טועים – ובגדול. צילום סטילס היה ונשאר המזכרת היפה ביותר שאפשר לקבל מאירוע, ודרך נהדרת לחזור ולשחזר רגעים יפים ועדיין בא בשום אופן במקום צילום וידאו לאירועים.

רגע קטן בזמן – שלא חוזר

היום, בעידן הטלפונים החכמים, כמעט ואין אדם שלא מצויד במצלמה משוכללת.
אם נוסיף לנתון הזה את  הפילטרים השונים המעצבים כל תמונה, כל אחד יכול להיות מעצב אומנות קטן.
אם כך, וודאי תשאלו, מדוע צריך עדיין צלם מקצועי? למה שלא אעשה את העבודה לבד?

תפקידו של צלם הסטילס הוא להיות כל הזמן בפוקוס ולהנציח את הרגע המיוחד כשהוא קורה.
לעיתים מדובר בשבריר שניה שחולף כהרף עין – מבט מיוחד, תנועה מרגשת, רגע קטן בזמן שלא חוזר.
לצד עבודת התיעוד המצריכה עין רגישה ומיומנת, צלם סטילס טוב ידע ליצור רגעים מיוחדים ולהפוך אותם לאומנותיים.
לעיתים קרובות, הסוד של תמונה טובה במיוחד תלוי בקומפוזיציה, במה שהצלם בוחר להכניס לפריים, במה שהוא בוחר להוציא ממנו ובאופן שבו התמונה שנמצאת לו בראש עוברת את העינית הדיגיטלית.
בנוסף, נודעת חשיבות מרובה גם לציוד איתו עובד הצלם.
מבלי להלאות אתכם בפרטים משמימים – כדי להשיג צילום טוב יש צורך להתאים את העדשה ואת רמת החשיפה לתנאים הקיימים במקום, בין אם מדובר בתאורה רכה לעת ערב, אירוע צהרים עם אור טבעי חזק מדי, רחבת ריקודים חשוכה מעט או צילומים בשקיעה – כדי להוציא את המקסימום מהתנאים הקיימים, צריך להשתמש בציוד מתאים.

כששלושת האלמנטים הללו – התיעוד, העבודה האומנותית והציוד המקצועי עובדים יחד,
התוצאה המתקבלת היא תמונות מקצועיות ויפות, שכיף לחזור ולפגוש בהן פעם אחר פעם.

צילום סטילס לחתונה

כשתגיעו לשלב בחירת חברת צילום חתונות לחתונה שלכם חשוב לשים לב כפליים לדגשים,
צילום סטילס לחתונה הוא הצילום החשוב ביותר שילווה אתכם למשך כל חייכם.
חשוב לדעת כי צילום סטילס מקצועי יתרום רבות לנראות של האלבום שאותו תקבלו בסוף האירוע ואותו תוכלו לפתוח ולהראות לנכדים שלכם בגאווה, כדאי לא ליפול למלכודות זולות כמו מגנטים לאירועים במקום צילום סטילס ואנשים שינסו לספר לכם כי ניתן לוותר על כך לטובת חסכון כספי.

תיק עבודות, תקציב וחיבור אישי

תהליך בחירת צלם סטילס שאהבה נפשכם עשוי להיות ארוך ומתיש, לכן נסו למקד את הצרכים ואת הרצונות שלכם כמה שיותר ולבודד את הדברים החשובים לכם ביותר. עברו על העבודות המוצגות בגלריה של הצלם והבינו האם זהו הסגנון שאתם אוהבים – צלם יצירתי שלא חושש להשתמש בזוויות מדליקות ומיוחדות או צילום סטנדרטי? לאחר מכן, נסו להבין האם התמחור תואם את מסגרת התקציב שלכם, ובסופו של דבר – אחרון וחשוב – האם אתם מתחברים לצלם באופן אישי.
הצלם נמצא איתכם מספר לא מבוטל של שעות וחשוב מאוד שהוא יהיה נעים באופיו ויגרום לכם להיות כמה שיותר משוחררים ונינוחים במחיצתו.

קבלת פרטים והצעת מחיר

לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר בהקדם!